Ръководството на ЦСКА продължава кампанията "С деца на мач" и за утрешната среща с Витоша Бистрица. Двубоят от XV кръг на Първа лига на стадион "Българска армия" е с начален час 17:45.
"Всички армейци до 14-годишна възраст ще могат да влизат в сектор "А" безплатно, като трябва да бъдат с пълнолетен придружител, който ще бъде допускан на стадиона с билет, изработен специално за участниците в кампанията.
Билетът е за сектор "А", но със стойността на билет за сектор "В" - 15 лева.
Билети на придружителите ще бъдат продавани на специално обособена за тях каса - тази, която се намира от страната на бул. "Драган Цанков" до входа на "Спортна София".
След закупуването на билетите се събираме пред Топката в 17:15 часа, а влизането на стадиона става групово през специално обособен вход за участниците в кампанията", се казва в официалното съобщение на ЦСКА.








3 растения, които никога да не садите в двора си
След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Лукс без граници: Ерлинг Холанд с Hermes чанта за 45 000 долара
Джей Ло се притеснява от сцените с целувки
Как да напуснете работа с достойнство
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:02 | 9 ное 2018 г.
21:56 | 8 ное 2018 г.
19:42 | 8 ное 2018 г.
Напиши коментар